Hlavní obsah
Havelský trh z ptačí perspektivy Foto: Jan Kaše

Po Vydrýskovi natáčí Chaloupek příběhy malých vlků

Václav Chaloupek, režisér a scénárista dětských seriálů, jejichž hlavními hrdiny jsou živá zvířata, připravuje novou sérii příběhů. Po úspěšných seriálech Méďové a Vydrýsek dokončuje natáčení s malými vlky.

Havelský trh z ptačí perspektivy Foto: Jan Kaše
Po Vydrýskovi natáčí Chaloupek příběhy malých vlků

Původně chtěl Chaloupek natočit večerníček s malými vlky již před dvěma lety. Tenkrát zjistil, že v soukromé zoologické zahradě v německém Lohbergu mají mláďata vlka evropského. Po dohodě s tamějším ředitelem však nedostal všechna potřebná povolení k převozu. A tak místo vlčích příběhů měly děti možnost trávit chvilky před spaním určené pohádkám s vydříkem Vydrýskem.

Chaloupek se ale svého prvotního záměru nevzdal a podařilo se. Noví televizní hrdinové - vlčí kluci se v lohberské zoo narodili minulý rok v květnu, teď je jim něco málo přes osm měsíců, svůj nový domov našli v Plzni, jmenují se Flíček a Žolík a děti se mohou těšit na nové příběhy ze života zvířat.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků