Hlavní obsah
Michael Jackson Foto: Archiv, Právo

Písničku Jacksona ukradli piráti, proto není na nové desce

Internetoví piráti prý způsobili, že nová písnička zpěváka Michaela Jacksona není na desce Akona. Pod názvem Freedom vyšla 2. prosince. Zpěváci nahráli duet Hold My Hand a některá média poté tvrdila, že to bude skutečný Jacksonův comeback. Na desku netrpělivě čekali i Jacksonovi fanoušci.

Michael Jackson Foto: Archiv, Právo
Písničku Jacksona ukradli piráti, proto není na nové desce

Akon se nakonec rozhodl písničku na desku nezařadit a své rozhodnutí zdůvodnil tím, že internetoví piráti už píseň zveřejnili na některých svých stránkách.

„Velmi jsme si jako muzikanti i zpěváci rozuměli a díky tomu vznikla dobrá písnička. Chtěli jsme ovšem, aby ji lidé nejdříve slyšeli na mé desce. Její zveřejnění na internetu zhatilo naše plány,“ uvedl Akon v rozhovoru pro list Daily Star.

„Není to ale konec naší spolupráce. V budoucnu vymyslíme a nahrajeme ještě spoustu skvělých věcí,“ dodal zpěvák, který produkuje Jacksonovo nové album. „Udělám všechno pro to, aby bylo co nejlepší. Michael je podle mě největší umělec všech dob.“

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků