Hlavní obsah

Písničkář Petr Lüftner představuje klip k písni Vlasy šedivý

Mladý písničkář z Ústí nad Labem Petr Lüftner vybral skladbu Vlasy šedivý jako další singl ze svého debutového alba. Nyní k němu v premiéře na Novinkách.cz představuje i videoklip.

Písničkář Petr Lüftner představuje klip k písni Vlasy šedivý

„Mám z klipu radost. Přiznám se, že ze mě spadla jakási deka nervozity, zvědavosti a očekávání. Nikdy jsem něco podobného neorganizoval, a když jsem si v titulkách pak přečetl, kolik lidí se na klipu podílelo, byl jsem překvapený. Jak moc bude má předpověď budoucnosti z videa pravdivá, to se teprve ukáže, ale baví mě nad tím přemýšlet a baví mě si hrát, což z klipu bude jasně patrné,“ popisuje proces zrodu Lüftner.

Původním povoláním lesník, který šéfoval obrovskému lesu plného zvěře ve Finsku, ve videoklipu zestárne na pětašedesát let. Režiséry jsou Lüftner, David Surý a Petr Berounský.

Písnička Vlasy šedivý je na Lüftnerově debutovém albu Až se příště narodím, které vyšlo 1. dubna 2016. Jeho producentem je Xindl X.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků