Hlavní obsah
Ilustrační fotografie. Foto: archiv AGEL

Paul McCartney v neděli vystoupí v Praze

V pražském T-Mobile Parku, novém koncertním prostoru, vrcholí přípravy na vystoupení Paula McCartneyho. V pátek bylo postaveno pódium, v sobotu na ně bude umístěna aparatura a dokončeny technické náležitosti.

Ilustrační fotografie. Foto: archiv AGEL
Paul McCartney v neděli vystoupí v Praze

Celé zvukové zařízení čítá 75 reproduktorů, které zajistí výkon 75 tisíc wattů. K dispozici bude také řada pyrotechnických efektů a světelná show. Největší videosystém na takto pojatém turné v historii bude vážit 40 tun.

McCartney přiletí do Prahy z Lipska pravděpodobně v sobotu a hodlá si hlavní město prohlédnout. Na poslední chvíli prý může program změnit a dorazit až v den koncertu, záleží na momentálně náladě zpěváka.

"V Curychu, kde jsme na jeho vystoupení byli, hrál tři hodiny a patnáct minut. Jeho management je rozhodnut v Praze skončit v jedenáct v noci, to znamená, že koncert začne kolem půl osmé," řekl Robert Porkert. Pořadatelé očekávají návštěvu kolem třiceti tisíc diváků.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků