Hlavní obsah
 

Panství Downton je zpět a tentokrát na velkém plátně

Na pokračování seriálu Panství Downton čekali fanoušci od roku 2015. Režisér Michael Engler uvede celovečerní film navazující na sérii 12. září – nyní nabízí trailer.

 
Panství Downton je zpět a tentokrát na velkém plátně

Panství Downton (Downton Abbey) byl seriál o anglických aristokratech žijících na začátku dvacátého století. Postupně se stal celosvětovým hitem, vysílal se ve 150 zemích a posbíral všechny možné ceny jako Bafta, Zlatý glóbus a Emmy.

Hugh Bonneville a Elizabeth McGovernová

Foto: BBC

V roce 2015 přišla zpráva, že BBC seriál ukončí, ale hned se začalo spekulovat, že by mohl pokračovat jinou formou, třeba jako celovečerní film. Po letech dohadů se filmu definitivně ujal režisér Michael Engler a sága rodu Crawleyů se dočkala dalšího dějství, které vstoupí do našich kin 12. září.

Matthew Goode a Allen Leech

Foto: BBC

Hlavních rolí se ujali Hugh Bonneville, Matthew Goode, Tuppence Middletonová, Maggie Smithová, Allen Leech, Laura Carmichaelová, Robert James-Collier a další.

Děj navazuje na seriál, odehrává se v roce 1927, kdy panství Downton navštíví královský pár. Natáčení proběhlo loni v Londýně a na zámku Highclere, kde vznikal i televizní seriál. Některé scény se točily také v britském Lacocku.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků