Hlavní obsah
Ondřej Ruml Foto: 2media.cz

Ondřej Ruml pojede předvánoční turné sám a „na hubu”

Ke svému osobitému albu Nahubu, které nahrál bez klasických hudebních nástrojů, plánuje Ondřej Ruml před Vánocemi turné po českých a moravských městech. Začíná 1. listopadu v Kolíně.

Ondřej Ruml Foto: 2media.cz
Ondřej Ruml pojede předvánoční turné sám a „na hubu”

Desku Nahubu vydal Ruml, kterého znají milióny diváků z televizního pořadu Tvoje tvář má známý hlas, již loni, ale koncertů měl poměrně málo. Proto vzniklo One Man Show Tour Nahubu 2017.

Během listopadu a prosince navštíví držitel ocenění Zpěvák roku v anketě Žebřík třeba Prahu, Písek, Ostravu, České Budějovice, Uherský Brod či Klášterec nad Ohří.

Ondřej Ruml si myslí, že klasické hudební album ještě má smysl vydávat, i když se moc neprodá.

Foto: 2media.cz

Ondřej Ruml, velký fanda amerického muzikanta Bobbyho McFerrina, své poslední album pojal experimentálně a také vystupuje sám jen s looperem (stroj, který nahrává smyčky, aby se mohly vrstvit zvuky). Zpívá však nejen experimenty, ale i známé staré hity ve vlastním pojetí.

Jak prozradil Novinkám v nedávném rozhovoru, uvažuje už nad další deskou, přestože dnes se na albech nedá vydělávat. [celá zpráva]

„Bude to tematická věc. Mám rád, když deska má téma. Nebude to složeno z písniček, které sbírám patnáct let, každý pes jiná ves. Písničky budou mít společného jmenovatele. Bude to s kapelou – nebudu se snažit, aby to bylo převratně nové ve zvuku, nebudu používat lesní roh v kombinaci s thereminem. Ne. Normální písničky,” popsal Ondřej.


Může se vám hodit na službě Zboží.cz:

Ondřej Ruml One Man Show Tour Nahubu 2017:

 1. 11. Kolín
  2. 11. Písek 
  4. 11. Česká Lípa
  6. 11. Ostrava
  9. 11. České Budějovice
15. 11. Uherský Brod
20. 11. Jablonec nad Nisou
23. 11. Mnichovo Hradiště
27. 11. Praha
13. 12. Klášterec nad Ohří 

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků