Hlavní obsah

ON-LINE CHAT: Aneta Langerová

Pondělního on-line chatu Novinek se od 11 do 12 hodin účastnila vítězka první řady Česko hledá SuperStar Aneta Langerová. Vítězka Andělů či ankety Slavík v květnu vydala své druhé album s názvem Dotyk. Od první desky ji dělí celé tři roky.

ON-LINE CHAT: Aneta Langerová

Aneta Langerová po vítězství v populární soutěži vydala první desku Spousta andělů, která zaznamenala úspěch u kritiků i fanoušků. Její popularita stoupala strmě vzhůru, což dokresluje i vítězství v posledních dvou letech v anketě Český slavík, kde sesadila dosavadní královnu popu Lucii Bílou.

Mladičká zpěvačka se stala idolem náctiletých fanoušků a fanynek. Po třech letech odmlky vydala novou desku. Dostatek času je na nových skladbách poznat. Většina jich je původních. Producentem alba je Jan P. Muchow, o finální mix nahrávky se postaral Dušan Neuwerth (mj. Tata Bojs, Kryštof) ve studiu Soundsquare.

Na desce najdete deset písní, ze kterých má pro Anetu největší význam Malá mořská víla, která působila jako spouštěcí motor pro celé album, tentokrát poněkud neveselé a zasněné. Zpěvačka se přiznává, že při tvorbě jí větší problémy dělá text než hudba, ale že oproti první desce má daleko více zkušeností.

Přestože deska není vyloženě hitová, zpěvačka je s ní daleko více spokojená než se svou první deskou, kterou musela natočit ve spěchu po výhře v soutěži.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků