Hlavní obsah
Michal Tučný Foto: michaltucny.cz

O Michala Tučného už není zájem, přiznali pořadatelé zrušeného koncertu

Vzpomínkový koncert Michal Tučný, přátelé & Anka Chřestýš, který se měl konat v pražské Lucerně, nebyl zrušen z technických důvodů, ale proto, že si lidé nekupovali lístky, uvedli v úterý pořadatelé. Z předprodejů vyplynulo, že akce by byla prodělečná.

Michal Tučný Foto: michaltucny.cz
O Michala Tučného už není zájem, přiznali pořadatelé zrušeného koncertu

„Bohužel vývoj předprodeje vstupenek letošního vzpomínkového koncertu Michal Tučný, přátelé & Anka Chřestýš naznačoval, že nebude možné koncert realizovat s vyváženým rozpočtem. Proto se pořadatelé koncertu ve stanoveném datu rozhodovali, zda realizaci koncertu odvolají, nebo k realizaci i s rizikem finančního propadu přistoupí,“ sdělila Zdena Selingerová.

Pořadatelé přiznali, že je překvapilo, jak malý zájem byl o hudební vzpomínku na Tučného.

„Tuto situaci jsme velice pečlivě zvažovali, je nám moc líto, že jsme museli přistoupit k tomuto řešení. Všechny dříve realizované vzpomínkové koncerty se velmi vydařily. Nečekali jsme, že v letošním roce, navíc s hostem jako je Anka Chřestýš, budeme nuceni přistoupit k tak radikálnímu kroku,“ sdělili v úterý Novinkám.

Peníze vrátí

Koncert je zrušen bez náhrady, vstupenky lze vrátit v místě, kde byly koupeny. „V případě doručení poštou je můžete vrátit v centrále Ticketpro Rokoko na Václavském náměstí 38, Praha 1 nebo je zašlete na adresu – Ticketpro, a. s., oddělení péče o zákazníky, Počernická 96, 108 00, Praha 10,“ vysvětlila Zdena Selingerová.

Pokud byly vstupenky zakoupeny bankovním převodem, na adresu ticket@ticketpro.cz pošlete číslo účtu, na který vám budou peníze vráceny. V případě platby kartou nebo online platbou budou peníze vráceny na účet přes platební bránu.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků