Hlavní obsah
Nové knihy Foto: David Ryneš, Novinky

Nové knihy: Kolaříková, Goffa, Vízek, Halík a Kirkman

Příběh mladé ženy a vlastně celé rodiny, tři detektivní příběhy, pohledy na starou Prahu i příběh fotbalového internacionála. A samozřejmě i audiokniha a komiks.

Nové knihy Foto: David Ryneš, Novinky
Nové knihy: Kolaříková, Goffa, Vízek, Halík a Kirkman

Hana Kolaříková:

Pravý leopardí kožich

Nové knihy

Jana otěhotněla, Jana předčasně porodila, Jana přišla o dítě. Co všechno z rodinné historie se může ukázat během šesti neděl? A je osud jedné generace osudem i těch dalších? U Jany se přítomnost i budoucnost zakusují do minulosti a hlas krve nelze přeslechnout…

Host, 224 stran, 242 Kč

 

Martin Goffa:

Štvanice

Nové knihy

Další příběh pražského kriminalisty Mikuláše Sirového, které píše anonymní bývalý policista. Večerní zážitek s neznámým mužem, který mu zabije milovanou partnerku, stojí na začátku štvanice na člověka, jenž mu rozmetal dosavadní život.

Mladá fronta, 280 stran, 242 Kč, e-kniha 179 Kč

 

John Searles:

Nebudete se bát ničeho zlého

Nové knihy

Dospívající dívka, žijící po tragické smrti obou rodičů v péči starší sestry, se rozhodne na vlastní pěst zjistit, co se té osudné noci, kdy byli v kostele zavražděni, doopravdy stalo a kdo nese zodpovědnost za jejich smrt.

Mystery Press, přeložila Dominika Moulíková, 432 stran, 349 Kč

 

Val McDermidová:

Mimo hranice

Nové knihy

V rodinách se dědí kde co, ale vražda mezi takové věci nepatří... Detektiv vrchní inspektorka Karen Pirieová je expertkou na řešení neřešitelného. Autorka opět přichází s poutavým mrazivým románem plným husté atmosféry.

BB art, přeložila Radmila Damová, 336 stran, 299

 

Miloš Fritz:

Stará Praha štětcem a objektivem

Nové knihy

Porovnání 100 let starých akvarelů Václava Jansy, ilustrátora staré Prahy, s fotografiemi současné podoby krásného města. Pohled ze stejného místa nabízí jedinečný zážitek, obohacený historickými i současnými údaji.

Grada, 224 stran, 499 Kč

 

Ladislav Vízek:

Pro lidi jsem Láďa

Nové knihy

Zpověď hrdého olympijského vítěze, fotbalisty proslulého rozdáváním radosti, upřímného komentátora fotbalu, za což si vysloužil žalobu bafuňáře. Prochází kariérou, přiznává se k obavám po projevu v listopadu 1989 na Letné, hlavně však komentuje vše, co zažil.

Daranus, 248 stran, 269 Kč

 

David Walliams:

Babička drsňačka

Nové knihy

Mezinárodní lupička klenotů má v plánu ukrást korunovační klenoty! Pohádkový příběh o předsudcích a toleranci, o překvapivých odhaleních a jedné šíleně troufalé loupeži je dosud nejzábavnější knihou britského spisovatele milovaného dětskými čtenáři. Vypráví Jiří Lábus.

Tympanum, mp3 3:39 hodin, 199 Kč

 

Anselm Grün, Tomáš Halík:

Svět bez Boha

Nové knihy

Benediktinský mnich a český filozof náboženství napsali společnou knihu. V ní se z různých úhlů, daných rozdílným typem životního příběhu a prostředí, v němž vyrůstali, zamýšlejí nad možným přínosem ateismu pro prohloubení křesťanské víry.

Nakladatelství Lidové noviny, 224 stran., 239 Kč

 

Robert Kirkman:

Živí mrtví 21: Totální válka 2

Nové knihy

Po zničujícím útoku Zachránců je Alexandrie v troskách. A nebýt Maggie a jejích posil z Hilltopu, se kterými dorazila vysloveně v hodině dvanácté, mohlo být ještě hůř. Negan má plné právo předpokládat, že má válku vyhranou...

Crew, přeložil Martin Antonín, 136 stran, 269 Kč

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků