Hlavní obsah
Nová DVD 34. týden Foto: Ondřej Lazar Krynek, Novinky

Nová DVD: Vedlejší účinky, Nevědomí, Za borovicovým hájem 2012 a Ace Ventura: Volání divočiny

Thriller Stevena Soderbergha Vedlejší účinky přináší příběh páru, jehož svět se začne rozpadat ve chvíli, kdy psychiatr předepíše nový lék. Tom Cruise hraje osamoceného strážce a údržbáře, umístěného na pusté, téměř zničené Zemi ve sci-fi Nevědomí. Ryan Gosling zase motocyklového jezdce v kriminálním dramatu Za borovicovým hájem. A znovu přichází Ace Ventura, tentokrát v pokračování nazvaném Volání divočiny.

Nová DVD 34. týden Foto: Ondřej Lazar Krynek, Novinky
Nová DVD: Vedlejší účinky, Nevědomí, Za borovicovým hájem 2012 a Ace Ventura: Volání divočiny

Vedlejší účinky

Nová DVD

Emily a Martin tvoří dokonalý a úspěšný mladý pár. Když se ale Martin ocitne na čtyři roky ve vězení za zneužívání informací v obchodním styku, jejich život se promění v peklo. Emily na něj celou dobu čeká, jeho propuštění je ale stejně zničující jako jeho uvěznění a Emily se propadá do hlubokých depresí.

Vedlejší účinky, USA 2013, psychologický thriller, 110 min., režie: Steven Soderbergh, hrají: Rooney Mara, Jude Law, Catherine Zeta-Jonesová, Channing Tatum a další.

 

Nevědomí

Nová DVD

Jack Harper, strážce a údržbář na téměř zničené Zemi, zachrání po nouzovém přistání vesmírné lodi členku posádky. Tím ale spustí řetězec událostí, které ho donutí pochybovat o všem, v co dosud věřil. Osud celého lidstva se ocitá v jeho rukou.

Nevědomí, USA 2013, akční sci-fi, 120 min., režie: Joseph Kosinski, hrají: Tom Cruise, Morgan Freeman, Olga Kurylenková a další.

 

Za borovicovým hájem 2012

Nová DVD

Tajemný motocyklový jezdec Luke si vydělává na živobytí na poutích. Když zjistí, že mu jeho bývalá láska porodila syna, opouští kaskadérský život a vydává se svou rodinu hledat. Aby jí zajistil víc peněz, využije svých skvělých jezdeckých schopností a spáchá sérii bankovních loupeží. Jeho zločiny ale přilákají pozornost ambiciózního detektiva Crosse.

Za borovicovým hájem, USA 2012, kriminální drama, 135 min., režie: Derek Cianfrance, hrají: Ryan Gosling, Bradley Cooper, Eva Mendesová, Rose Byrne, Ray Liotta, Ben Mendelsohn a další.

 

Ace Ventura: Volání divočiny

Nová DVD

Ace Ventura, zvířecí detektiv v podání Jima Carreyho, má případ – musí najít ztraceného maskota Miamských delfínů a obránce Dana Marina. Zadívá se z oka do oka lidožravému žralokovi, prověří Miamské delfíny a zaflirtuje si se ženami. Ať už je pod maskou, pod palbou nebo pod vodou, svého muže – nebo zvíře - vždycky dostane!

Ace Ventura: Volání divočiny, USA 1994, komedie, 83 min., režie: Tom Shadyac, hrají: Jim Carrey, Courteney Coxová, Sean Youngová, Tone Loc, Noble Willingham a další, v českém znění: Bohdan Tůma, Jana Mařasová, Jana Andresíková, Pavel Šrom a další.

yknivoNumanzeSaNyknalC

Reklama

Výběr článků