Hlavní obsah
Nová DVD Foto: Novinky

Nová DVD: Na špatné straně, La Llorona: Prokletá žena

Mel Gibson hraje v kriminálním dramatu Na špatné straně. Hororový příběh vypráví thriller La Llorona: Prokletá žena.

Nová DVD Foto: Novinky
Nová DVD: Na špatné straně, La Llorona: Prokletá žena

Na špatné straně

Obal DVD

Dva až příliš horliví policisté jsou za překročení rámce svých povinností suspendováni ze služby. To jim ovšem nebrání, aby ve svém boji s podsvětím pokračovali na vlastní pěst a učinili spravedlnosti zadost. Krimi thriller s notnou dávkou násilí překračuje hranice žánru a poukazuje na problematiku přehnané politické korektnosti, která je v současném světě dovedena až ad absurdum.

Na špatné straně, USA/Kanada 2018, thriller, 159 min., režie: S. Craig Zahler, hrají: Mel Gibson, Vince Vaughn, Tory Kittles, Laurie Holden a další.

La Llorona: Prokletá žena

Obal DVD

La Llorona je děsivý přízrak uvězněný mezi nebem a peklem, stižený hrůzným osudem zpečetěným vlastní rukou. Když ještě žila, utopila v záchvatu vzteku své děti, a po svém hrůzném činu se sama se vrhla do zpěněných říčních vod. Nyní jsou její smrtící slzy věčné a těm, kdo v noci zaslechnou její posmrtné volání, není pomoci. La Llorona se plíží ve stínech a loví děti v zoufalé snaze nahradit ty své. Během staletí její touha a nenasytnost roste...

La Llorona: Prokletá žena, USA 2013, horor, 93 min., režie: Michael Chaves, hrají: Linda Cardellini, Sean Patrick Thomas, Patricia Velasquezová, Raymond Cruz a další.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků