Hlavní obsah
Nová DVD 15. týden Foto: Ondřej Lazar Krynek, Novinky

Nová DVD: Muž taiči, Nemocnice Parkland, Hobit: Šmakova dračí poušť a Mafiánovi

Film plný soubojů Muž taiči natočil jako svůj režijní debut Keanu Reeves. Kolem vraždy J.F.Kennedyho se točí děj filmu Nemocnice Parkland. Před trilogií Pán prstenů se odehrává Hobit: Šmakova dračí poušť. Temná akční komedie Luca Bessona, to jsou Mafiánovi.

Nová DVD 15. týden Foto: Ondřej Lazar Krynek, Novinky
Nová DVD: Muž taiči, Nemocnice Parkland, Hobit: Šmakova dračí poušť a Mafiánovi

Muž taiči

Nová DVD

Režisér Keanu Reeves umístil příběh do kulis moderního Pekingu. Film, ve kterém vytvořil i jednu z hlavních rolí, vypráví o duchovní cestě mladého zápasníka, jehož jedinečné schopnosti ho zavádějí do prostředí velmi lukrativních nelegálních zápasů. V soubojích, které jsou stále ostřejší, půjde o holý život.

Muž taiči, USA/ Čína/ Hongkong 2013, akční, 101 min., režie: Keanu Reeves, hrají: Tiger Chen Hu, Keanu Reeves, Karen Mok, Iko Uwais, Simon Yam a další.

 

Nemocnice Parkland

Nová DVD

Po zavraždění prezidenta Kennedyho se hrstka obyčejných lidí se ocitla v nanejvýš neobyčejné situaci. Film prostřednictvím očitých svědků rekonstruuje události tohoto tragického dne.

Nemocnice Parkland, USA 2013, drama/ thriller, 93 min., režie: Peter Landesman, hrají: Zac Efron, Tom Welling, Paul Giamatti, Marcia Gay Harden, Billy Bob Thornton a další.

 

Hobit: Šmakova dračí poušť

Nová DVD

Hobit Bilbo Pytlík, čaroděj Gandalf a 13 trpaslíků vedených Thorinem Pavézou míří ke ztracené trpasličí říši Erebor. Cestou narazí na kožoměnce Medděda, obří mirkwoodské pavouky a vůdce lesních elfů Legolase a pak proklouznou do Jezerního města. Nakonec dorazí k Osamělé hoře, kde je čeká jejich největší nepřítel - drak Šmak.

Hobit: Šmakova dračí poušť, 2DVD, Nový Zéland/ USA 2013, fantasy, 155 min., režie: Peter Jackson, hrají: Martin Freeman, Ian McKellen, Benedict Cumberbatch, Luke Evans, Orlando Bloom, Evangeline Lilly, Richard Armitage a další.

 

Mafiánovi

Nová DVD

Mafiánský boss a jeho rodina jsou uklizeni do ospalého malého městečka ve Francii v rámci Programu na ochranu svědků. Mafie je jim totiž neustále v patách. I přes veškeré úsilí agenta Stansfielda udržet je v mezích slušného chování se rodina nemůže zbavit zlozvyku řešit všechny problémy zažitým stylem. Ten pravý chaos nastává v momentě, kdy se jim doslova na dostřel přiblíží jejich bývalí mafiánští kumpáni…

Mafiánovi, USA/ Francie 2013, kriminální thriller/ komedie, 107 min., režie: Luc Besson, hrají: Robert De Niro, Michelle Pfeiffer, Tommy Lee Jones a další.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků