Hlavní obsah
Z pořadu Tvoje tvář má známý hlas Foto: TV Nova

Nova chystá druhou řadu show Tvoje tvář má známý hlas

Televize Nova se rozhodla natočit druhou řadu zábavné show Tvoje tvář má známý hlas. Její současné sobotní vysílání drží diváky u televizorů, minulou sobotu se dívaly necelé dva milióny lidí, a to bylo odvysíláno jenom pět epizod. Další nová řada se má objevit pravděpodobně již na podzim.

Z pořadu Tvoje tvář má známý hlas Foto: TV Nova
Nova chystá druhou řadu show Tvoje tvář má známý hlas

V první půlce května má mít pořad pauzu. Nova se rozhodla ustoupit zájemcům o sledování přenosů z mistrovství světa v ledním hokeji, které se vysílají na ČT Sportu. Je ale dost dobře možné, že Nova své rozhodnutí vzhledem k vysoké sledovanosti zruší.

Show, ve které se čeští zpěváci a herci převtělují do některé z postav světového i českého showbyznysu, udělala například v poslední době velkou celebritu z české herečky a zpěvačky Hany Holišové, zpěváka Adama Mišíka nebo herce Petra Rychlého.

Proměny soutěžících jsou dokonalé a velký hold patří nejen jim, ale především maskérům, vizážistům, stylistům a poradcům, kteří dosud zůstávají ve stínu popularity soutěžících jednotlivců.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků