Hlavní obsah

Nová CD - Lily Allen, Van Morrison i India.Arie

Právě vychází nová deska britského popového objevu Lily Allenové, s živým albem přichází legendární Van Morrison a se svou troškou do hudebního mlýna přispěla i zpěvačka India.Arie.

Nová CD - Lily Allen, Van Morrison i India.Arie

 

Lily Allen: It's Not Me, It's You


Popová senzace z britských ostrovů, zpěvačka Lily Allen přichází se svým nejdůležitějším albem It's Not Me, It's You. Jím musí ukázat, zda úspěch jejího debutu  Alright, Still byl či nebyl náhodou.

Podle prvních ohlasů se zdá, že svou pozici potvrdila. Překvapuje už tím, že se novinka od debutu stylově velice liší, když vsadila na pop říznutý elektronikou a indie. Producentsky celé album zaopatřil stále vyhledávanější Greg Kurstin, který pomohl na nohy Britney Spears. První singl se jmenuje Fear a patrně jste už měli čest i v našich rádiích.

EMI

 

 

Van Morrison: Astral Weeks - Live at the Hollywood Bowl


Soulový zpěvák a skladatel Van Morrison je žijící legendou, která inspirovala celou řadu hudebníků a oslovila mnoho hudebních příznivců.

V listopadu loňského roku pořídil záznam vystoupení v Hollywood Bowl, kde živě reinterpretoval album Astral Weeks. I když bylo natočené před dlouhými čtyřiceti lety, je respektovanými hudebními médii považováno za jedno ze zásadních a vůbec nejlepších alb historie pop-music. Živák vychází v podobě CD nebo na vinylu, nicméně brzy bychom se měli dočkat i DVD.

EMI

 

 

India.Arie: Testimony Vol. 2: Love & Politics


Americká soulová a r'n'b zpěvačka India.Arie připravila po třech letech pokračování svého alba Testimony: Vol. 1, Life & Relationship, které nazvala Testimony: Vol. 2, Love & Politics. Ke spolupráci si přizvala méně známé umělce svého žánru jako například MC Lytea, Sezena Aksua, nebo Musiqa  Soulchilda, se kterým nazpívala duet Chocolate High.

Universal

 

 

Trouble Andrew: Trouble Andrew


Nejen sportem živ je člověk, řekl si profesionální sportovec  Trevor Andrew aka Trouble Andrew a vrhl se na hudbu. Jako snowboardista se zúčastnil dvou Olympiád a získal nejedno vítězství ve světovém poháru. Jako hudebník si zahrál s De La Soul, Lady Sovereign nebo GZA.

Na debutovém albu míchá vše, co se mu líbí - punk, pop, rock, hip hop, elektro... Mezi hosty, kteří se na albu objevují, nepochybně vyniká zpěvačka Santogold, která je jeho snoubenkou, a která si ho pozvala už na svou loňskou desku.

EMI

 

 

All American Rejects: When The World Comes Down


Svým melodickým punkrockem proslula americká kapela All-American Rejects, které po čtyřech letech vychází deska When The World Comes Down. Spolu s producentem  Ericem Valentinem vsadili na osvědčený styl a připravili  album plné energických balad i rockových pecek. Ze třinácti songů jako singl vybrali Gives You Hell.

Universal Music

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků