Hlavní obsah
Nová alba Foto: Novinky

Nová alba: Yes, Lady Gaga a Tony Bennet či Dorota Nvotová

Skupina Yes vydala svou novou desku sedm let po předcházející. Po stejné době poslali na trh druhou společnou desku Lady Gaga a Tony Bennett. Miro Žbirka zase připomíná svou úspěšnou desku nazvanou Modrý album, Dorota Nvotová nahrála nové skladby na svůj šestý počin a Ministry přicházejí s novinkou po třech letech.

Nová alba Foto: Novinky
Nová alba: Yes, Lady Gaga a Tony Bennet či Dorota Nvotová

Yes: The Quest

Jednadvacáté studiové album britské skupiny Yes se jmenuje The Quest. Kapela na něm začala pracovat už v roce 2019. Sdílela nápady online a pak se Steve Howe, Geoff Downes a Jon Davison setkali v Anglii, aby nahráli album s inženýrem Curtisem Schwartzem.

Nové album

Foto: Sony

Lady Gaga a Tony Bennett: Love for Sale

Lady Gaga a Tony Bennett spolu natočili již druhé společné album. Realizováno bylo mezi lety 2018 a 2020 a skládá se z coververzí jazzových standardů od amerického skladatele Colea Portera, kterému je záznam poctou.

Nové album

Foto: Interscope

Miro Žbirka: Modrý album

Modrý album, nejprodávanější deska Mira Žbirky od začátku milénia, vzniklo v roce 2001. Nyní vyšla její reedice na dvou CD s výpravným bookletem a vinyl s novým zvukem. První CD obsahuje původní sestavu písní alba s remasterovaným zvukem z Abbey Road studia v Londýně, na druhém jsou živé verze a mixy vybraných písní.

Nové album

Foto: Universal Music

Dorota Nvotová: Ten

Slovenská zpěvačka a hudebnice Dorota Nvotová, dcera zesnulého slovenského muzikanta Jara Filipa, vydává svou šestou desku. Vznikla poté, co natáčela vzpomínkovou skladbu na svého otce nazvanou Tabak. Nabízí deset skladeb, které přišly na svět v době koronaviru.

Nové album

Foto: Slnko Records

Ministry: Moral Hygiene

Moral Hygiene je již patnácté album americké industrial-metalové kapely Ministry. Hostují na něm například Jello Biafra, Billy Morrison či Arabian Prince. Kolekce přináší deset skladeb.

Nové album

Foto: Nuclear Blast

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků