Hlavní obsah
Nová alba Foto: Novinky

Nová alba: Weezer, Rag’n’Bone Man, Van Morrison a další

Hudební trh se začíná slušně rozjíždět. Vycházejí alba, která vznikala v době koronaviru či, v případě desky písničkáře Davida Pomahače, byla nahrána těsně před lockdownem. Kolekce Weezer, Rag’n’Bone Mana či Van Morrisona rozhodně stojí za slyšení.

Nová alba Foto: Novinky
Nová alba: Weezer, Rag’n’Bone Man, Van Morrison a další

Weezer: Van Weezer

Americká kapela Weezer se na novém albu, druhém jejím vydaném v letošním roce, inspirovala hard rockem sedmdesátých a osmdesátých let. V melodických písních jsou patrné i konkrétní vlivy.

Obal alba

Foto: Atlantic

Rag’n’Bone Man: Life by Misadventure

Čtyři roky po úspěšném debutu vydává britský zpěvák a hudebník Rag’n’Bone Man svou druhou desku. Příjemné písně na něm se nesou v duchu power popu, jejich silnou stránkou je zpěvákův projev.

Obal alba

Foto: Columbia

Bebe Rexha: Better Mistakes

Americká popová zpěvačka Bebe Rexha (vlastním jménem Bleta Rexha) vydala své druhé studiové album. Ve třinácti skladbách na něm spojuje pop a r’n’b. Tématem desky jsou životní nejistoty, které umělkyně má.

Obal alba

Foto: Warner Music

Van Morrison: Latest Record Projekt, Volume 1

Severoirský zpěvák, písničkář a básník Van Morrison přichází se svým dvaačtyřicátým počinem, a to rovnou v podobě trojalba. Jsou na něm nahrávky živené jeho letitou láskou k soulu a blues.

Obal alba

Foto: BMG

Dodie: Build A Problem

Britská zpěvačka Dodie, vlastním jménem Dorothy Miranda Clarková, se představuje první albovou sbírkou. V písních o osobní krizi, kterou v době vzniku desky procházela, čerpá v indie popu i folku.

Obal alba

Foto: The Orchard

David Pomahač: Live 11/3/2020

Záznam živého koncertu z pražského Café v lese byl pořízen 11. března 2020. Jen pár hodin před prvním lockdownem u nás pokřtil písničkář David Pomahač svou první sólovou desku Do tmy je daleko. Během večera přehrál se svým synem Jáchymem i několik zatím nevydaných písní.

Obal alba

Foto: Indies Scope

Může se vám hodit na Zboží.cz:
yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků