Hlavní obsah
Nová alba Foto: Novinky

Nová alba: Volbeat, Skillet, Mabel a Epydemye

V minulých dnech se do světa prodraly dvě zajímavé rockové novinky. Jde o nová alba již etablovaných skupin Volbeat a Skillet. Debutem se hlásí také zpěvačka Mabel, spíše pro děti vytvořila album česká folková kapela Epydemye.

Nová alba Foto: Novinky
Nová alba: Volbeat, Skillet, Mabel a Epydemye

Volbeat: Rewind, Replay, Rebound

Obal alba

Foto: Vertigo

Dánská rocková parta Volbeat se během uplynulých let pozvolna drala do centra zájmu rockových příznivců, což jí přineslo značné renomé, kterému se těší dodnes. Její sedmé album vychází z toho, co dobře umí, tedy nápaditého a melodického rocku, dobře zahraného a jistě interpretovaného.

Skillet: Victorious

Obal alba

Foto: Atlantic

Křesťanský rock není styl, který by hudební fanoušci extra vyhledávali. Skillet ale dokáží do svých pozitivních textů vlít mnoho dravé energie prostřednictvím hudby. Victorious je jejich deváté album a fanoušky kapely, kterých má dost i u nás, rozhodně nezklame. 

Mabel: High Expectations

Obal alba

Foto: Polydor

Mabel Alabama Pearl McVeyová se narodila ve Španělsku a ve svých propagačních řádcích se hlásí ke třem zemím, k rodišti, Velké Británii a Švédsku. Zpěvačka a skladatelka vydává své první album. Prezentuje na něm směsku popu a r’n’b, nepříliš výraznou či nápaditou. 

Epydemye: Milé děti

Obal alba

Foto: archiv kapely

Epydemye je kapela, která se na folkové scéně už řadu let těší dobrému renomé. Po desce Kotlina, která získala Cenu Anděl 2015 v kategorii Folk a country a nabízelo písňově pojatá vážná témata z české novodobé historie, jsou na novince písně o dětech, rodičích a jejich problémech a soužití.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků