Hlavní obsah

Nová alba: Viola Beach, Peter Aristone a Dinosaur Jr.

Novinky tohoto týdne jsou poměrně přitažlivé. Na světě je posmrtný debut kapely Viola Beach, minialbum Petera Aristonea či již jedenáctý počin formace Dinosaur Jr.

Nová alba: Viola Beach, Peter Aristone a Dinosaur Jr.

Viola Beach: Viola Beach

Nová alba

Foto: Fuller Bearns

Debutové album britské indiepopové skupiny Viola Beach vyšlo poté, co měla kapela letos v únoru ve Švédsku autonehodu, při které všichni členové zahynuli. Kolekce se ihned po svém vydání dostala na první místo britského prodejního žebříčku. Odhalila současně, že v této formaci byli talentovaní autoři i hudebníci.

Peter Aristone: Gold

Nová alba

Foto: BrainZone

Přestože je Peter Aristone Slovák, který žije v Praze, jeho aktuální EP vyšlo nejprve v USA, kde bodovalo v hitparádě MTV U a následně ho propagoval na pětiměsíčním turné s Markem Broussardem. Nyní Peter Aristone, který má za sebou halové turné s Teamem, vydává nahrávku Gold fyzicky v Česku a na Slovensku. Vydání doprovází nový videoklip ke skladbě Fire Inside.

 

Dinosaur Jr.: Give A Glimpse of What Yer Not

Nová alba

Foto: Jagjaguwar

Americká alternativně-rocková kapela Dinosaur Jr., jež je na scéně již od roku 1984, vydává již jedenáctý počin. Je syrový, velmi záživný a energický. Na kolekci je jedenáct nových skladeb.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků