Hlavní obsah
Nová CD Foto: koláž Novinky.cz s použitím Profimedia.cz

Nová alba: Sia, Paloma Faith, Jana Kirschner i František Segrado

Aktuální albová nabídka se nese ve znamení novinek výrazných zpívajících žen. Svá alba nabízejí Sia, Paloma Faith, Jana Kirschner či Helena Vondráčková. Se zajímavým počinem ale přichází i František Segrado.

Nová CD Foto: koláž Novinky.cz s použitím Profimedia.cz
Nová alba: Sia, Paloma Faith, Jana Kirschner i František Segrado

Sia: Everyday Is Christmas

Nová alba

Foto: Atlantic

Australská zpěvačka Sia vydala své v pořadí osmé studiové album, na kterém jsou vánoční písničky. Napsala je společně s Gregem Kurstinem. Kolekce nabízí desítku skladeb k následujícím svátečním chvílím.

 

Paloma Faith: The Architects

Nová alba

Foto: Sony Music

Britská zpěvačka, skladatelka a herečka Paloma Faith vydala nové album. Je na něm patnáct skladeb v duchu alternativního popu, na de luxe edici jsou čtyři navíc. Jde o písně, v jejichž textech je sociální podtext a osobité vidění světa očima zpěvačky.

 

Jana Kirschner: Živá

Nová alba

Foto: Slnko Records

Slovenská zpěvačka Jana Kirschner vydala koncertní nahrávku Živá. Více než dvouhodinové album připomíná tři turné (Moruša: Biela/2013, Moruša: Čierna/2015 a Takmer Sólo/2016), která Kirschner absolvovala v období čtyř let.

 

František Segrado: V paralelním vesmíru

Nová alba

Foto: Full Moon Agency

Zpěvák František Segrado přichází se svým novým sólovým albem. Nabízí na něm třináct písniček, v nichž se projevuje jako výrazný vokalista a osobnost s velmi přesvědčivým přednesem. Mezi autory písniček jsou mimo jiné Xavier Baumaxa, Radůza, Petr Linhart a další.

 

Jiří Zmožek: Zlatá kolekce

Nová alba

Foto: Supraphon

Na trh se dostává i unikátní kolekce skladeb jedné z nejúspěšnějších osobností české populární hudby. Jiřího Zmožka jako skladatele i jako zpěváka na ní představuje šedesát písní na 3CD.

 

Helena Vondráčková: Dnes

Nová alba

Foto: Warner Music

Kolekce čtyř cédéček s písněmi Heleny Vondráčkové nabízí její alba Touhy, Kouzlo Vánoc, Dávno vím svý a Já půjdu dál. Mezi písněmi jsou mimo jiné Málo mám lásky tvé, Dlouhá noc, Lásko má, já stůňu a další.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků