Hlavní obsah
Nová alba Foto: Novinky

Nová alba: Rag’n’Bone Man, Tom Jones i Dinosaur Jr.

V dalším jarním týdnu se na trh dostaly mimo jiné novinky ceněného britského zpěváka Rag’n’Bone Mana, velšského umělce Toma Jonese i amerických alternativců Dinosaur Jr. K nim se přidávají s novinkami české kapely Zuby nehty a Kucharski.

Nová alba Foto: Novinky
Nová alba: Rag’n’Bone Man, Tom Jones i Dinosaur Jr.

Rag’n’Bone Man: Life by Misadventure

Britský popový zpěvák Rag’n’Bone Man vydal po čtyřech letech nové album, které pojmenoval Life by Misadventure. Nabízí čtrnáct skladeb. Trojnásobnému držiteli Brit Awards produkoval album Mike Elizondo ve svém studiu nedaleko Nashvillu.

Nové album

Foto: Columbia

Tom Jones: Surrounded by Time

Nové album velšského zpěváka Toma Jonese je jeho v pořadí jednačtyřicáté studiové. Je to současně jeho čtvrté album produkované Ethanem Johnsem, se kterým spolupracuje od roku 2010. Dvanáctiskladbová kolekce s vlivy art rocku, elektroniky i folku má pozitivní recenze chválící zejména zpěv osmdesátiletého umělce i výběr písniček.

Nové album

Foto: EMI

Dinosaur Jr.: Sweep It Into Space

Vydání dvanáctého studiového alba americké alternativní kapely Dinosaur Jr. bylo původně naplánováno na polovinu roku 2020. Zpozdilo se ale kvůli pandemii. Nahráno bylo ve studiích Amherst’s Bisquiteen v Massachusetts na konci roku 2019.

Nové album

Foto: Jagjaguwar

Zuby nehty: Srdce ven

Dámská kapela Zuby nehty vydala novinku po sedmi letech od předešlé nahrávky Kusy. Obsahuje třináct nových autorských písní, v nichž je osobitá poetika nejen v textech, ale i v rockových beatech, které hnětou folkové melodie s punkovým feelingem do originálního tvaru.

Nové album

Foto: Indies Scope

Kucharski: Beze jména

Třebíčská kapela Kucharski připravila novou nahrávku nazvanou Beze jména. Oproti debutu Láska, co bezhlavě bolí, se současné skladby vyznačují košatějším zvukem a písničkovými formami.

Nové album

Foto: Indies Scope

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků