Hlavní obsah
Nová CD Foto: koláž Novinky.cz s použitím Profimedia.cz

Nová alba: Queens of The Stone Age, Loreen i Leprous

Prázdniny se chýlí ke svému závěru a na trh se dostávají ještě některá alba umělců, kteří se rozhodli vydat je v době relativního vydavatelského klidu. Patří mezi ně američtí Queens of The Stone Age, švédská zpěvačka Loreen nebo norští progresivisté Leprous.

Nová CD Foto: koláž Novinky.cz s použitím Profimedia.cz
Nová alba: Queens of The Stone Age, Loreen i Leprous

Queens of The Stone Age: Villains

Nová alba

Foto: Matador

Jedna ze zásadních kapel americké klubové scény přelomu devadesátých a nultých let. Na své novince, jež je sedmým studiovým počinem v její historii, nabízí opět svůj milovaný stoner rock. Je znovu zahraný tak rádně, že tahle deska rozhodně stojí za pozornost.

 

Loreen: Nude

Nová alba

Foto: Warner Music

Švédská vítězka Eurovize 2012 Loreen vydala minialbum Nude. Svým fanouškům sdělila, že není určeno pro kritiky, nýbrž pro ně, jako poděkování za přízeň. Do konce roku plánuje velkou desku. Nude se pohybuje v ranku elektronického alternativního popu a k přímočarosti má daleko.

 

Leprous: Malina

Nová alba

Foto: Inside Out Music

Norská progressive-metalová kapela Leprous je ve svém ranku velmi oblíbená. Deska s česky znějícím názvem přináší jedenáct skladeb na ploše necelé hodiny. Jsou aranžérsky vycizelované a přitom mají zajímavý průběh i gradaci.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků