Hlavní obsah
Nová CD Foto: koláž Novinky.cz s použitím Profimedia.cz

Nová alba: Pink, The Cranberries, Vltava, Limetall a další

Každé nové album americké zpěvačky Pink je očekávané, takže je to největší zajímavost na trhu s novými alby posledních dní. Vyšlo i album britských The Cranberries, na kterém jsou nové písně, jež předloni nazpívala v lednu 2018 zesnulá Dolores O’Riordanová.

Nová CD Foto: koláž Novinky.cz s použitím Profimedia.cz
Nová alba: Pink, The Cranberries, Vltava, Limetall a další

Pink: Hurts 2B Human

Nová alba

Foto: RCA

Americká popová zpěvačka Pink vydává po dvou letech nové album. Je na něm třináct písniček. Její popový pohled je ostřejší, otevřenější, než je na scéně běžné. Recenze na desku jsou lehce nadprůměrné. 

The Cranberries: In The End

Nová alba

Foto: BMG

Irska rocková skupina The Cranberries vydala své poslední studiové album, na kterém zpívá její zesnulá zpěvačka Dolores O’Riordanová. Kolekce In The End obsahuje jedenáct skladeb a první singl z ní, All Over Now, vyšel už 15. ledna, v první výročí smrti zpěvačky. Písničky se nesou v tradičním soundu kapely.

Vltava: Náklad štěstí

Nová alba

Foto: Warner Music

Náklad štěstí je box všech řadových alb pražské skupiny Vltava. Je rozšířený o novinku takzvaných vzácností z let 1986 až 2016, která se jmenuje Diamantové boty ve dvířkách kamen. Na ní jsou nikdy nevydané nebo opomenuté snímky.

Limetall: Znamení

Nová alba

Foto: archiv kapely

Členové kapely Limetal nyní fungují s pozměněným názvem Limetall. Pro album Znamení vytěžili obsah minialba Swingers párty, když skladbám vtiskli ve studiu lepší zvuk, a přidali nové písničky. 

Peter Lipa: Dobré meno

Nová alba

Foto: East-West Promotion

Nové album slovenského jazzmana Petera Lipy obsahuje třináct písní, které prezentují různorodou produkci a také nasazení všech hudebníků. Jednotlivé skladby vznikaly v průběhu posledních dvou let. Nahrávalo se ve čtyřech bratislavských studiích. 

Alan Parsons: The Secret

Nová alba

Foto: Frontiers Records

Čas mezi tímto a Parsonsovým předchozím albem A Valid Path z roku 2004 představuje nejdelší mezeru mezi dvěma po sobě následujícími alby, patnáct roků. Kolekci britského hudebníka tvoří skladby v duchu progresivního rocku. 

Rob Thomas: Chip Tooth Smile

Nová alba

Foto: Atlantic

Čtvrté album amerického zpěváka Roba Thomase produkoval Butch Walker. Písně jsou inspirovány středním proudem osmdesátých let, stejně tak poprockovými písněmi ze sedmdesátých až devadesátých let.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků