Hlavní obsah
Nová alba Foto: Novinky

Nová alba: Nick Jonas, Rob Zombie, Selena Gomez a Saga

V posledních dnech se na trhu objevily novinky výrazných jmen na hudební scéně. Nick Jonas a Rob Zombie přišli s novými písněmi. Selena Gomezová také, ale ve španělštině. A kanadská kapela Saga zase vydala akustické verze svých starších písní.

Nová alba Foto: Novinky
Nová alba: Nick Jonas, Rob Zombie, Selena Gomez a Saga

Nick Jonas: Spaceman

Nick Jonas proslul jako člen kapely Jonas Brothers. Vydává ale již své čtvrté studiové album. Synthpopová kolekce vznikla v době pandemie koronaviru. Jejím tématem je odpojení od světa, zkoumá i vzdálenost, shovívavost, euforii a odhodlání.

Nové album

Foto: Island

Rob Zombie: The Lunar Injection Kool Aid Eclipse Conspiracy

Americký zpěvák, hudebník a skladatel Rob Zombie je představitelem hororového metalu. Novinka je jeho sedmým sólovým albem. Je na ní sedmnáct skladeb včetně krátkých hudebních přechodů. Zombie na něm nicméně nedospěl k žádnému vývoji, pořád je to „stejná písnička“.

Nové album

Foto: Nuclear Blast

Selena Gomez: Revelación

Deset let chtěla americká zpěvačka Selena Gomezová nahrát album ve španělštině. K novému minialbu Revelación ji inspiroval italsko-španělský film Revelation z roku 1955. Spojuje na něm prvky elektropopu a reggaetonu.

Nové album

Foto: Interscope

Saga: Symmetry

Kanadská rocková kapela Saga existuje od roku 1977. Album Symmetry nabízí tucet klasických skladeb formace v akustických verzích. Zmizely z nich výrazné elektrické kytary a plochy klávesy, verze skladeb nabízejí přirozené a čisté zvuky. A ty jim nesmírně sluší.

Nové album

Foto: earMusic

Může se vám hodit na Zboží.cz:
yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků