Hlavní obsah
Nová alba Foto: Novinky

Nová alba: Mirai, Beth Hart, -123 min. či Opeth

Kapela Mirai je momentálně velmi ceněná. Její písně bodují v tuzemských rádiích, ona s nimi pak na živých koncertech. Její druhé album je nicméně trochu jiné než singlový debut. S novinkami přišly i americká zpěvačka Beth Hart, česká kapela -123 min. nebo švédská formace Opeth. Pozoruhodná je reedice slavné desky Jany Kirschner.

Nová alba Foto: Novinky
Nová alba: Mirai, Beth Hart, -123 min. či Opeth

Mirai: Arigato

Novinka frýdecko-místecké kapely Mirai přináší jednak dva úspěšné, již vydané singly, ale i další skladby, které jsou pestré, vyrovnané a v mnoha směrech zkušenější než ty na debutovém počinu. Kolekce vyžaduje více poslechů, její kouzlo ale lze objevit záhy.

Nové album

Foto: Universal Music


Beth Hart: War In My Mind

Po třech letech od vydání desky Fire On The Floor přichází americká bluesrocková diva Beth Hart se svým třináctým studiovým albem War In My Mind. O dva měsíce později zahájí evropské turné, jehož sedmou zastávkou se stane 6. prosince pražské Forum Karlín.

Nové album

Foto: Mascot

Opeth: In Cauda Venenum

Na nové nahrávce švédských progresivních metalistů je deset skladeb. Kolekce vyšla hned ve dvou verzích, anglicky a švédsky. Kytarista Fredrik Akesson se nechal slyšet, že v porovnání s předchozími třemi alby je komplexnější, energičtější.

Nové album

Foto: Nuclear Blast

-123 min.: LES

„Písničky alba LES vznikaly převážně v lese. Les je prostor, kde se nejlépe spojím s intuicí, vypnu myšlenky a soustředím se jen na tvoření,“ říká frontman skupiny - 123 min. Zdeněk Bína a dodává: „Doposud jsem pro skládání nenašel lepší místo.“

Nové album

Foto: Indies Scope

Jana Kirschner: V cudzom meste

V roce 2000 vyšlo album Jany Kirschner V cudzom meste, které se stalo přelomovým nejen pro samotnou zpěvačku, které zaručilo počátek slávy. Album nyní vyšlo poprvé na vinylu jako 2 LP doplněné o několik bonusů.

Nové album

Foto: Universal Music

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků