Hlavní obsah
Nová CD Foto: koláž Novinky.cz s použitím Profimedia.cz

Nová alba: Lucie, Imagine Dragons, Muse a Wohnout

Lucie vydala novinku po dlouhé době a na české hudební scéně je to událost číslo jedna. S čerstvými nahrávkami přišly i skupiny Muse, Imagine Dragons nebo Wohnout.

Nová CD Foto: koláž Novinky.cz s použitím Profimedia.cz
Nová alba: Lucie, Imagine Dragons, Muse a Wohnout

Lucie: EvoLucie

Nová alba

Foto: BrainZone

Po šestnácti letech se skupina Lucie přihlásila zbrusu novým albem. Je na něm třináct skladeb, charakteristická je jejich pestrost a potěšitelná skutečnost, že kapela svůj tradiční zvuk dokázala bez potíží a s noblesou přetáhnout do současnosti.

Imagine Dragons: Origins

Nová alba

Foto: Universal Music

Americká formace Imagine Dragons vydala již čtvrté studiové album. Reakce na její moderní poprock jsou různorodé, každopádně je na něm několik skladeb, které svou přesvědčivostí aspirují na to, aby se postavily po bok největších hitů formace.

Muse: Simulation Theory

Nová alba

Foto: Warner Bros

Britští Muse se proslavili již na konci devadesátých let a patří mezi nejlepší koncertní kapely světa. Novinka je osmým studiovým počinem v jejich v diskografii a kapela v písních mísí prvky elektroniky, rocku i popu.

Wohnout: Miss Maringotka

Nová alba

Foto: archiv kapely

Skupina Wohnout přichází s novým albem. Čtyři singly z něho zveřejnila již před jeho vydáním. Jde o pestrou nahrávku, na které sehrávají výraznou roli tradiční zvukové prvky formace. Momentálně je na turné k desce.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků