Hlavní obsah
Nová alba Foto: Novinky

Nová alba: Justin Bieber, Hollywood Undead či Tame Impala

Páté album kanadského zpěváka Justina Biebera vyšlo po pětileté pauze. Jeho snahou je opět určit zvuk současného popu, leč tentokrát asi deska takový význam mít nebude. Do mainstreamu vešla v mezičase další jména, která mají větší sílu na to určovat styl a směr.

Nová alba Foto: Novinky
Nová alba: Justin Bieber, Hollywood Undead či Tame Impala

Justin Bieber: Changes

Nové album kanadského popového zpěváka Justina Biebera se hudebně točí kolem futuristického r’n’b a popu, stejně tak trapově-soulových samplů. Bieber v něm zpívá o svých osobních proměnách. Na jaře vyrazí na turné ve Spojených státech a z každé zakoupené vstupenky věnuje dolar Bieber Foundation, nadaci, jež se zasazuje o zlepšování duševního zdraví společnosti.

Nové album

Foto: Universal Music

Hollywood Undead: New Empire, Vol. I

Americká formace Hollywood Undead se na novém albu pokusila najít nový zvuk. Kolekce je koncipovaná tak, aby byla na první poslech jiná, a přesto zapadala do dosavadního hudebního příběhu skupiny. Na desce je devět skladeb, v jedné z nich hostuje i Benji Madden z kapely Good Charlotte. 

Nové album

Foto: BMG

Tame Impala: The Slow Rush

První skladby z nového alba australské kapely Tame Impala se objevily již loni na jaře. Neopsychedelická skupina k další své tvorbě tehdy řekla, že následující písně vzniknout teprve tehdy, až se tvůrci budou cítit špatně. V písních je taková atmosféra vepsána. 

Nové album

Foto: Modular

Carly Pearce: Carly Pearce

Devětadvacetiletá americká countryová zpěvačka Carly Pearceová představuje své druhé studiové album. Ve třinácti skladbách na něm vkládá do countryové hudby vlastní nápady i generační energii.

Nové album

Foto: Big Machine


yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků