Hlavní obsah
Nová alba Foto: Novinky

Nová alba: Iron Maiden, David Stypka, Imagine Dragons i Lady Gaga

Hned první zářijový termín emisí nových alb přinesl sbírku, která je velmi přitažlivá. Výtečné album vydali britští Iron Maiden, výborná je i posmrtná deska Davida Stypky. Na seznamu jsou rovněž novinka kapely Imagine Dragons či remixový počin americké popové hvězdy Lady Gaga, stejně tak deska britských The Wildhearts či Kanaďana Drakea.

Nová alba Foto: Novinky
Nová alba: Iron Maiden, David Stypka, Imagine Dragons i Lady Gaga

Iron Maiden: Senjutsu

Inspiraci pro nové album hledali britští představitelé heavy metalu Iron Maiden tentokrát na východě. Tomu odpovídá i vzhled maskota Eddieho, kterému dvorní ilustrátor kapely Mark Wilkinson vtiskl podobu samuraje. Hudebně deska pokračuje v trendu, jakým se Iron Maiden vydali na předchozích nahrávkách. Pečlivě budují atmosféru a staví hlavně na detailu.

Nové album

Foto: Warner Music

David Stypka a Bandjeez: Dýchej

Posmrtné album zpěváka a skladatele Davida Stypky bylo dokončeno až po jeho skonu v lednu letošního roku. Je na něm jedenáct skladeb a spojovatelem je téma naděje, na které zpěvák i vzhledem ke své vážné chorobě při psaní písní sázel.

Nové album

Foto: SinglTon

Imagine Dragons: Mercury - Act 1

Nový počin americké kapely Imagine Dragons vznikal ve spolupráci s producentem Rickem Rubinem. Na rozdíl od předchozích alb nabízí více upřímné, přímé a emotivní hudby a odklání se od metaforicky nabitých textů.

Nové album

Foto: Universal Music

Lady Gaga: Dawn of Chromatica

Dawn of Chromatica je třetí remixové album americké zpěvačky Lady Gaga. Nese remixy písní z jejího šestého studiového počinu Chromatica (2020). Spolupracovala na něm s mnoha dalšími umělci. Jsou mezi nimi Rina Sawayama, Pabllo Vittar, Charli XCX, Ashnikko, Shygirl, Dorian Electra, Bree Runway a další.

Nové album

Foto: Interscope

The Wildhearts: 21st Century Love Songs

21st Century Love Songs je desáté studiové album britské rockové skupiny The Wildhearts. Zpěvák a kytarista Ginger ho popsal jako příležitost být více kreativní než dosud. Kolekce byla hudebně inspirována starším skupinovým albem P.H.U.Q. z roku 1995.

Nové album

Foto: Graphite

Drake: Certified Lover Boy

Na šestém studiovém albu kanadského rapera Drakea hostují Lil Baby, Lil Durk, Jay-Z, Travis Scott, Future, Young Thug, Yebba, 21 Savage, Tems, Ty Dolla Sign, Lil Wayne, Rick Ross, Kid Cudi a další. Na produkci se podílelo také hned několik osobností.

Nové album

Foto: Republic

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků