Hlavní obsah

Nová alba: Helena Vondráčková, Asia nebo Axxis

Helena Vondráčková přichází s novou desku a je na ní jako interpretka velice přirozená. Kapela Asia nabízí záznam koncertu s filharmoniky a němečtí hardrockoví Axxis zase novou desku před nadcházejícím turné v České republice.

Nová alba: Helena Vondráčková, Asia nebo Axxis

Helena Vondráčková: Dávno vím svý

Nová alba

Foto: Warner Music

Helena Vondráčková oslaví letos sedmdesátiny a k narozeninám si jako první dárek nadělila sólové album. Jsou na něm velmi důstojné písničky v duchu popšansonu, s nimiž se interpretačně vyrovnala velice dobře.

 

Asia: Live In Bulgaria 2013

Nová alba

Foto: Mystic Production

Britská artrocková kapela Asia sáhla k záznamu, který natočila s Plovdivským symfonickým orchestrem v Century Roman Theater v bulharském Plovdivu. Kolekce vychází v podobě cédéček i DVD.

 

Axxis: Retrolution

Nová alba

Foto: Mystic Production

Další album legendární německé hardrockové formace se jmenuje Retrolution. Kapela se na něm drží svého stylu, který se však snaží pojmout moderně tak, jak to aktuálně cítí. Zanedlouho vyjede na české turné spolu se skupinou Citron.

 

Bloodbound: War of Dragons

Nová alba

Foto: Mystic Production

Již sedmé řadové album vydala švédská kapela Bloodbound. Pohybuje se v ranku power metalu, v jejím zvuku jsou ale patrné i prvky klasického metalu. Skladby na novince jsou akční, energické a melodické.

 

José James: Love In A Time Of Madness

Nová alba

Foto: Universal Music

José James je z amerického Minneapolisu a ve své hudbě mísí několik stylů. Jde o hip-hop, který citlivě spojuje s jazzem a také soulem. Příjemné je zjištění, že se snaží nacházet nové pohledy na písně prostřednictvím aranží.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků