Hlavní obsah
Nová alba Foto: Novinky

Nová alba: Harry Styles, Stormzy, Adam Mišík a Pink Floyd

Pár dnů před vánočními svátky ještě poslaly na trh své albové nabídky hvězdy dneška. Harry Styles a Stormzy v nich nabízejí britskou chuť, Adam Mišík českou. Pink Floyd pak přinášejí ve svém box setu klasiku.

Nová alba Foto: Novinky
Nová alba: Harry Styles, Stormzy, Adam Mišík a Pink Floyd

Harry Styles: Fine Line

Bývalý člen boybandu One Direction vydává své druhé studiové album. Harry Styles na něm pojí rock, pop a prvky psychedelie. Na desce je dvanáct skladeb, v nichž samozřejmě hraje podstatnou roli melodie.

Nové album

Foto: Columbia

Stormzy: Heavy Is Head

Nové album britského rapera Stormzyho, který se momentálně těší velkému zájmu fanouškovské obce. Britský The Telegraph kolekci šestnácti skladeb srovnává s deskami Johna Lennona a Robbieho Williamse.

Nové album

Foto: Warner Music

Adam Mišík: 2.0

Syn Vladimíra Mišíka, Adam, vydává své druhé album. Hlavním autorem všech deseti písní, které se na desce nacházejí, je sám mladý Mišík. 2.0 je vyrovnané dospělé album s moderním zvukem, prvky popu, rocku, R&B i rapu. Na desce s Mišíkem spolupracovalo šest producentských týmů.

Nové album

Foto: Universal Music

Pink Floyd: The Later Years

Nový box set britské skupiny Pink Floyd se zaměřuje na její tvorbu od roku 1987. Obsahuje pět CD, šest Blu-ray disků, pět DVD, dva singly na vinylech a knihu s fotografiemi. Na CD nosičích jsou zremixovaná alba A Momentary Lapse Of Reason (1987), Delicate Sound Of Thunder (1988), Live Recordings, 1987 & 1994 Unreleased Studio Recordings a záznam koncertu z Knebworthu z roku 1990.

Nové album

Foto: Pink Floyd Records

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků