Hlavní obsah
Nová alba Foto: Novinky

Nová alba: Halsey, Chvrches, One Republic a Bruno Ferrari

S koncem prázdnin se hlásí s novými alby větší jména na hudební scéně. Kolekce od Halsey, Chvrches i One Republic patří mezi ty očekávané, zvláště mezi mladšími hudebními fanoušky. Českou scénu mezi novinkami reprezentuje Bruno Ferrari.

Nová alba Foto: Novinky
Nová alba: Halsey, Chvrches, One Republic a Bruno Ferrari

Halsey: If I Can’t Have Love, I Want Power

Americká zpěvačka a hudebnice Halsey se ve skutečnosti jmenuje Ashley Nicolette Frangipaneová. Na svém čtvrtém albu spolupracovala s Trentem Reznorem a Atticusem Rossem, dvojicí, která v minulosti získala Zlatý Glóbus, Grammy i Oscara. Stylově se jedná o alternativní pop, pozoruhodný je provokativní obal.

Nové album

Foto: Universal Music

Chvrches: Screen Violence

Čtvrté studiové album skotské kapely Chvrches přináší pokračování jejího hudebního příběhu. Stylově se pohybuje v oblasti promyšleného synthpopu, nad ním stojí lákavý hlas zpěvačky Lauren Mayberryové.

Nové album

Foto: EMI

One Republic: Human

Vydání nového alba americké poprockové kapely One Republic bylo oznámeno již v září roku 2019. Pak ale přišla pandemie a skupina emisi odložila. Vznikaly nicméně dál nové písně, a ty nejlepší z posledních dvou let jsou prý na desce.

Nové album

Foto: Interscope

Bruno Ferrari: Electrofantasex

Spoluhráč Lou Reeda či Tori Amos, baskytarista Fernando Saunders, zpěvačka skupiny Khoiba Ema Brabcová, elektronický mág Moimir Papalescu, impresario souboru Prague Burlesque David Jahn či moderátorka zpravodajství Zuzana Tvarůžková se podíleli spolu s Brunem Ferrarim na jeho novém albu. Hudebně se pohybuje v oblasti elektroniky a diska.

Nové album

Foto: archiv umělce


Může se vám hodit na Zboží.cz:
yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků