Hlavní obsah

Nová alba: Cradle of Filth, Lucy Rose a Bullet for My Valentine

Cradle of Filth už desku vydali před několika dny, ale je dobré na ni upozornit. Lucy Rose je k příjemnému poslouchání a Bullet for My Valentine pokračují tam, kde skončili.

Nová alba: Cradle of Filth, Lucy Rose a Bullet for My Valentine

Cradle Of Filth: Hammer Of The Witches

Nová alba

Foto: Mystic Production

Koncepční album britské metalové legendy Cradle Of Filth má podtitul Goetic Justice a vychází z příběhu Heinricha Kramera Kladivo na čarodějnice. Ve skupině už vedle bubeníka Marthuse hraje i další Čech, kytarista Ashok. Kapela zůstala věrná svému razantnímu hutnému soundu.

 

Lucy Rose: Work It Out

nová alba

Foto: Sony Music

Britská zpěvačka Lucy Rose na sebe upozornila písněmi Lines a Bikes a také spoluprací s Robbiem Williamsem, Manic Street Preachers nebo Bombay Bicycle Club. Work It Out je její druhá deska, písně na ní jsou silně melodické a využívají akustických hudebních prvků.

 

Bullet for My Valentine: Venom

nová alba

Foto: RCA

Páté studiové album velšské metalové kapely představuje její největší sílu v hutných riffech a také zpěvu. Na desce, která vznikla v Londýně pod produkčním dohledem slovutného Colina Richardsona, je jedenáct skladeb.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků