Hlavní obsah
Nová CD Foto: koláž Novinky.cz s použitím Profimedia.cz

Nová alba: Bryan Adams, Hozier, Solange nebo Žamboši

V posledních dnech se hudební trh rozšířil o novinky kanadského zpěváka Bryana Adamse, jeho irského kolegy Hoziera, americké vokalistky Solange či české kapely Žamboši. Došlo mimo jiné i na reedici jediného alba skupiny Jižní pól z roku 1991.

Nová CD Foto: koláž Novinky.cz s použitím Profimedia.cz
Nová alba: Bryan Adams, Hozier, Solange nebo Žamboši

Bryan Adams: Shine A Light

Nová alba

Foto: Universal Music

Na nové Kanaďanově desce se mísí rock, pop a r’n’b. Stejnojmenný singl napsal Bryan Adams ve spolupráci s Edem Sheeranem, jediný duet na albu zase nazpíval s Jennifer Lopezovou.

Solange: When I Get Home

Nová alba

Foto: Columbia

Album americké zpěvačky Solange, sestry slavné Beyoncé, zkoumá originalitu. Umělkyně se v textech ptá, kolik si toho neseme evolucí s sebou a kolik toho v průběhu historie odkládáme. Celou desku si napsala, zprodukovala a nazpívala.

Žamboši: Louvre

Nová alba

Foto: Supraphon

Čtvrté řadové album moravské kapely je na světě. Po čtyřech letech od poslední desky přinášejí Anděly ověnčení Žamboši třináct nových písní. Žánrově se v nich pohybují na pomezí folku, folk-rocku a alternativy.

Hozier: Wasteland, Baby!

Nová alba

Foto: Universal Music

Irský zpěvák vydává své druhé album, jehož úkolem bude přiblížit se úspěšnému eponymnímu debutu z roku 2014. Na desce se mísí několik hudebních stylů, Hozier je jako zpěvák zajímavý a charismatický.

In Flames: I, The Mask

Nová alba

Foto: Nuclear Blast

Švédská formace In Flames je na scéně od roku 1990 a novinka je její již třináctý studiový počin. Představuje na ni své pojetí moderního metalu, o kterém lze smýšlet jako o alternativním.

Jižní pól: Jižní pól

Nová alba

Foto: Warner Music

Pražská kapela Jižní pól vydala v reedici své jediné album z roku 1991. Připojila k němu bonusový materiál pocházející z téhož období a přidala album s nikdy nevydanými nahrávkami.

Weezer: Black Album

Nová alba

Foto: Atlantic

Američtí alternativní rockeři Weezer jsou velice aktivní, letos je to již jejich druhé album. Jeho obsah je hudebním a myšlenkovým opakem kolekce nazvané White Album, jež vyšla v roce 2016.

Může se vám hodit na Zboží.cz:
yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků