Hlavní obsah
Nová CD Foto: koláž Novinky.cz s použitím Profimedia.cz

Nová alba: Bring Me The Horizon, Weezer či Backstreet Boys

Britští Bring Me The Horizon nedávno uvedli, že vystoupí na festivalu Rock for People v Hradci Králové a před pár dny vydali album, které přijedou představit. Na stejné akci zahrají i Rudimental, kteří mají rovněž zajímavou novinku. K nim se s aktuálními počiny přidali Weezer, Backstreet Boys nebo The Dandy Warhols.

Nová CD Foto: koláž Novinky.cz s použitím Profimedia.cz
Nová alba: Bring Me The Horizon, Weezer či Backstreet Boys

Bring Me The Horizon: Amo

Nová alba

Foto: Sony Music

Nové album britské rockové kapely Bring Me The Horizon bylo natočeno v Los Angeles, jeho producenty jsou zpěvák kapely Oliver Sykes a klávesista Jordan Fish. Podle členů formace je to jejich nejveselejší deska, která prolamuje dosavadní dané stylové hranice.

Weezer: Weezer (Teal Album)

Nová alba

Foto: Atlantic

Americká rocková formace Weezer nedala své novince název, nicméně prosadilo se pro ni označení Teal Album. Na dvanácté studiové desce kapely je deset jejích coververzí oblíbených písniček. Jsou mezi nimi skladby od Michaela Jacksona, Toto, Tears for Fears, A-ha a dalších.

Backstreet Boys: DNA

Nová alba

Foto: RCA

Bývalý americký boyband, dnes tvořený pěti dospělými muži, vydal své v pořadí deváté studiové album. V popových písničkách není už zdaleka jiskra devadesátých let, kdy kapela prožívala roky slávy. Poctivá mainstreamová práce v nich ale je.

The Dandy Warhols: Why You So Crazy

Nová alba

Foto: Dine Alone

Americká alternativní poprocková kapela The Dandy Warhols vydává své již desáté album. V její diskografii je to zvukový návrat ke starším počinům a mnoha vlivům z nezávislé scény. Kolekce nabízí tucet nových písniček.

Rudimental: Toast To Our Differences

Nová alba

Foto: Warner Music

Britští Rudimental na nové desce míchají hudební směs z nejrůznějších vlivů, od drum’n’bassu a experimentální elektroniky k nablýskanému popu a rapu. Mezi hosty se objevují zpěvačky Anne-Marie a Rita Ora, také Raphaella, Stefflon Don a Ray BLK či Maverick Sabre, Tom Walker a Kojey Radical.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků