Hlavní obsah
Britský zpěvák James Smith z kapely Hadouken! Foto: ČTK

Na Sázavafest Hadouken! i Falco Tribute Band

Britští elektroničtí rockeři Hadouken!, rakouský Falco Tribute Band, americká písničkářka Maia Vidal, Francouzi Lyre Le Temps či britská elektropopová kapela Monarchy patří k hlavním hvězdám letošního Sázavafestu.

Britský zpěvák James Smith z kapely Hadouken! Foto: ČTK
Na Sázavafest Hadouken! i Falco Tribute Band

Akce se uskuteční od čtvrtka od třinácté hodiny do noci ze soboty na neděli v zámeckém parku ve Světlé nad Sázavou.

Je to již páté místo, kde se festival koná, a pořadatel Pavel Kloupar věří, že se na něm Sázavafest bude konat i nadále.

Již dnes se ve večerním programu představí rakouská skupina Gasmac Gilmore, slovenští Polemic a naši UDG, Visací zámek, Wohnout či Lucia Šoralová.

Hvězdou pátečního programu budou Hadouken!, Australan Dub FX, Francouzi Lyre Temps, kteří se atmosférou své hudby a projekcemi vrátí k filmovým melodiím zlaté éry kinematografie, úspěšná slovenská zpěvačka Celeste Buckingham nebo naše formace Mandrage a Vypsaná fixa.

Sobotní program bude patřit již zmíněným Falco Tribute Band, Maie Vidal, Monarchy, britským Scarlet Soho či našim Portless nebo Tata Bojs.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků