Hlavní obsah

Na premiéře filmu 2Bobule předal Seznam.cz šek Úsměvu pro život

Český film 2Bobule, zasazený do prostředí moravských vinařů, měl ve středu premiéru v Praze. Navazuje na předchozí snímek Bobule. Film 2Bobule je spojen i s dobročinným projektem Úsměv pro život, jehož zástupci obdrželi šek od partnera filmu, společnosti Seznam.cz.

Na premiéře filmu 2Bobule předal Seznam.cz šek Úsměvu pro život

Ve filmu 2Bobule hrají Jiří Korn, Jana Švandová či Jiří Krampol. Kromě toho se setkáme s řadou známých lidí z prvních filmových Bobulí, mimo jiné s Terezou Voříškovou, která v minulém filmu okouzlila hlavního hrdinu Honzu – Kryštofa Hádka. Jeho kamaráda Jirku nyní znovu ztvárnil Lukáš Langmajer.

Společnost Seznam.cz předala po premiéře šek v hodnotě 150 000 korun projektu Úsměv pro život, který financuje zdravotní klauny.

Zdravotní klauni přinášejí pravidelně tisícům malých i velkých pacientů úsměv, který může být prvním krůčkem k uzdravení. O.s. Zdravotní klaun přináší hned několik způsobů pomoci – klauniády, Cirkus Paciento i pravidelné semináře pro lékaře a zdravotní sestry.

Seznam.cz je partnerem 2Bobulí i projektu Úsměv pro život, zároveň již dlouhodobě podporuje Zdravotní klauny. Na stránkách www.usmevprozivot.cz už se vybralo dalších cca 58 000 korun.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků