Hlavní obsah
Zleva: Michal David, Hana Zagorová a Petr Muk Foto: Petr Horník, Právo

Na českou Broadway míří česká Mona Lisa

Zpěvačky Monika Absolonová, Iveta Bartošová a Dasha budou od 4. března příštího roku alternovat v titulní roli nového muzikálu Mona Lisa. S tématem inspirovaným románem Dietera Sinna přišel do Divadla Broadway autor hudby Bohouš Josef.

Zleva: Michal David, Hana Zagorová a Petr Muk Foto: Petr Horník, Právo
Na českou Broadway míří česká Mona Lisa

Jakýmsi muzikálovým poradcem je mu Michal David a oba si vzájemnou spolupráci nemohou vynachválit. „Práce nám šla hrozně rychle od ruky, až mě to trochu děsilo,“ říká Bohouš Josef. Texty oběma hudebníkům skládá Lou Fanánek Hagen. „Jsme teď ve fázi, kdy s lítostí zkracujeme. Je mi líto každý minuty, která půjde pryč,“ říká textař.

V pondělí se Mona Lisa začala zkoušet. Autoři, které doplňuje ještě režisér a scenárista činoherní části Libor Vaculík, doufají v podobný úspěch jako v případě jiného hitu Divadla Broadway Kleopatry. „Jsou tři měsíce do premiéry a už jsme prodali 50 tisíc lístků,“ jásá producent Oldřich Lichtenberg, který do vedlejších rolí nalákal třeba Vlastu Horváta, Hanu Zagorovou, Helenu Vondráčkovou, Petra Muka nebo Josefa Vojtka.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků