Hlavní obsah

Muzikál Spider-Man má na kontě třetího zraněného herce

Muzikál Spider-Man, který má mít v New Yorku premiéru 11. ledna 2011, bude nejen nejdražším v historii Broadwaye, ale možná také nejnebezpečnějším. Při jedné z předpremiér se minulý týden zranil už třetí účinkující, napsal list The New York Post.

Muzikál Spider-Man má na kontě třetího zraněného herce

Herečku Natalii Mendozovou, která hraje podlou Arachne, zasáhlo na pódiu do hlavy lano. Nejprve se zdálo, že je všechno v pořádku, a Mendozová, jejíž postava pokouše Petera Parkera a změní ho tak v pavoučího muže, musela být později hospitalizována. Podle lékařů utrpěla otřes mozku a její roli zatím převezme alternantka.

Je to už třetí nehoda za necelé dva měsíce, jaká potížemi sužovanou produkci muzikálu za 65 miliónů dolarů postihla. V říjnu si Kevin Aubin zlomil obě zápěstí, když při jedné z "letových" scén spadl na pódium. A další z herců si na zkoušce zlomil nohu.

Právě náročná choreografie včetně herců poletujících divákům nad hlavou má být jedním z hlavních lákadel muzikálové verze Spider-Mana. Ovšem při první předpremiéře na konci listopadu náročné kaskadérské výstupy diváky několikrát rozesmály, když se technika zasekla a herci včetně hlavní postavy zůstávali bezmocně viset ve vzduchu.


yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků