Hlavní obsah
Archivní snímek Foto: Česká televize

Místo Všechnopárty bude Minišou Karla Šípa

Oblíbený pořad Všechnopárty dočasně opustí obrazovky České televize. Místo něj diváci uvidí nový pořad Minišou, jehož tváří bude opět moderátor Karel Šíp, který v prázdném divadle vyzpovídá vždy jednoho hosta.

Archivní snímek Foto: Česká televize
Místo Všechnopárty bude Minišou Karla Šípa

Tím prvním bude v sobotu 27. března Jiří Suchý, principál divadla Semafor, kde se už patnáct let natáčí Všechnopárty. O týden později Šíp vyzpovídá herce a scenáristu Zdeňka Svěráka a po něm herečku Jiřinu Bohdalovou.

Všechnopárty se zase začne natáčet, hned jak to protipandemická opatření dovolí. Zatím to tak není, a protože jsou divadla pro diváky stále zavřená, vymyslel Karel Šíp divadelní rozhovory mezi čtyřma očima. Na Facebooku k tomu uvedl, že se nejedná o žádnou náhradu.

O čem se běžně nemluví  

„Jenže neustálé čekání na zmírnění vládních opatření, které se však nedostavuje, mě přivedlo k úvaze: Když takřka nic nelze, lze vůbec něco? A toto je výsledek: v prázdném divadle, bez diváků, lze vést rozhovor s jedním hostem ze vzdálenosti předepsaných dvou metrů,“ vysvětlil.

„Pokusím se rozmlouvat se svými hosty i o věcech, o kterých v rozhovorech běžně nemluvili. Víte, proč například Zdeněk Svěrák ve filmu Vesničko má, středisková v krátkém záběru rozverně panáčkuje za oknem a má na hlavě dámské kalhotky? Nebo na co sbalil Jiřinu Bohdalovou její první manžel, otec dcery Simony a dědeček jejích vnuků Marka a Vojty?“ uvedl Šíp.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků