Hlavní obsah
Skupina Mirai Foto: Universal Music - Ondřej Pýcha

Mirai přesunou turné na květen

Skupina Mirai kvůli zákazu pořádání kulturních akcí přesune své současné turné na květen. Zahájila ho poněkud nešťastně 6. března.

Skupina Mirai Foto: Universal Music - Ondřej Pýcha
Mirai přesunou turné na květen

„Nejbližší plánované koncerty tak kapela přesouvá na náhradní termíny a vzkazuje, že se mají fanoušci na co těšit. Novou show, kterou si kapela pro jarní tour připravila, zatím stihli odehrát jen ve Valašském Meziříčí a Českých Budějovicích,” uvedla za kapelu Štěpánka Batíková.

Téměř vyprodaná Mirai Tour 2020 měla pokračovat tento víkend 13. března v Pardubicích, 14. března v Jablonci nad Nisou, 18. března měla Mirai přivítat Olomouc a v Krnově měla kapela vystoupit 21. a 22. března. Tyto koncerty se vzhledem k okolnostem odkládají a Mirai právě oznamují jejich náhradní termíny.

Zakoupené vstupenky včetně meet & greet či guest listů zůstávají v platnosti, případně je možné jejich vrácení do původního termínu koncertu. Pro aktuální informace doporučujeme sledovat sociální sítě kapely, kde budou ohlášeny jakékoliv změny dle aktuální situace, dodala.

„Mrzí nás to, ale nemá cenu plakat nad něčím, co neovlivníme. Naopak věříme, že najdete čas na spoustu jiných věcí, na které nebyl prostor,“ řekl frontman kapely Mirai Navrátil.

Nové termíny koncertů Mirai

2. května – Pardubice
18. a 19. května – Krnov
26. května – Jablonec nad Nisou
27. května – Olomouc

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků