Hlavní obsah
Millie Bobby Brownová má jasný herecký sen. Foto: ČTK

Millie Bobby Brownová chce být Amy Winehouseovou

Ačkoli je britské herečce a zpěvačce Millie Bobby Brownové teprve šestnáct, její kariéra postupuje působivým tempem. Po průlomové roli Eleven v seriálu Netflixu nazvaném Stranger Things ji lze mimo jiné vidět v hlavní roli ve snímku Enola Holmes, jehož protagonistkou je sestra Sherlocka Holmese.

Millie Bobby Brownová má jasný herecký sen. Foto: ČTK
Millie Bobby Brownová chce být Amy Winehouseovou

V propagačním videu Netflixu pro Jižní Ameriku Brownová odpovídala na otázku, jakou historickou postavu by si chtěla zahrát. „Nenazvala bych ji historickou, ale ráda bych hrála Amy Winehouseovou. Osobně si myslím, že je ikonou r’n’b, bluesové a vlastně veškeré hudby. Miluji její práci, její příběh mě dojal. Proto bych ji chtěla hrát,“ řekla.

Není to poprvé, co Brownová přiznala svůj zájem o Winehouseovou. Dříve ho zmínila v jednom z programů Jimmyho Fallona, ​​v němž zazpívala píseň You Know I'm No Good.

Její sen se navíc může splnit. Chystá se totiž zřejmě životopisný film o britské zpěvačce a ona by mohla v konkurzu uspět. Plán takový snímek natočit oznámil před dvěma lety Mitch Winehouse, otec zesnulé zpěvačky.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků