Hlavní obsah

Milana Lasicu už ve filmu pravděpodobně neuvidíme

Slovenský herec Milan Lasica (72) před časem odmítl roli ve filmu a okamžitě se objevily informace, že definitivně končí. „Dostal jsem nabídku zahrát si v pohádce. Odmítl jsem hlavně kvůli termínům, což mi však vyhovovalo, protože se filmové tvorbě snažím vyhýbat,“ cituje Lasicu server pluska.sk.

Milana Lasicu už ve filmu pravděpodobně neuvidíme

Podle produkce se tak místo Lasici v pohádce objeví Bolek Polívka nebo Milan Markovič.

Lasica hrál naposledy ve filmu Jiřího Menzela Obsluhoval jsem anglického krále v roce 2006. Před několika lety si zahrál roli policisty v důchodu v detektivním seriálu Kriminálka Staré město, kterou vysálala i Česká televize. Tuto roli přijal údajně jen kvůli své oblíbené kolegyni Zuzaně Fialové.

Na prknech divadla zůstává

Lasica ale nadále zůstává věrný divadlu. Pravidelně hraje v bratislavském Divadle L+S, v němž kdysi vystupovali společně s Júliusem Satinským. Lasicova manželka Magda Vášáryová (63) jeho rozhodnutí schvaluje.

„Pokud si myslíte, že bude Milana přemlouvat, aby se vrátil k filmu, tak to v žádném případě. Právě naopak. Jeho parketou je především psaní, to je jeho život. K herectví nikdy neměl příliš velký vztah,“ šokuje Vášáryová.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků