Hlavní obsah

Mig 21 s Vojtou Dykem rapují v písni inspirované filmem Wilsonov

Kapela Mig 21 přichází s novou skladbou Ako F.B.I., ve které spojila síly s hercem a zpěvákem Vojtou Dykem. Představuje ji před startem svého podzimního turné a před premiérou nové české komedie Wilsonov, kterou je píseň inspirována.

Mig 21 s Vojtou Dykem rapují v písni inspirované filmem Wilsonov

Autory písně jsou Tomáš Polák (hudba) a Jiří Macháček (text). Právě Macháček s Dykem ztvárnili hlavní role v nové detektivní komedii Wilsonov. Klip k písni natočili Macháček s Dykem rekordně rychle na pražském Těšnově a jeho režie se ujal Jaroslav Fuit.

Členové skupiny Mig 21 ke spolupráci řekli: „Slovenský rap je jedna z oblastí, do níž se kapela MIG 21 doposud nevydala, a tak jsme rádi, že jsme konečně mohli do tohoto žánru proniknout a že náš kolega Vojta Dyk tuto cestu statečně podnikl spolu s námi.“ Podzimní turné kapely s názvem Štěstí hejbe planetou startuje 3. 10. a zahrnuje 13 koncertů.

V komedii Wilsonov ztvárňuje Jiří Macháček specialistu FBI Aarona Fooda, který společně s nezkušeným policejním čekatelem Eisnerem v podání Vojty Dyka pátrá po sériovém vrahovi řádícím ve Wilsonově v době plánování připojení města ke Spojeným státům. Jedná se o parodii na šestákové detektivky a též píseň a klip danou nadsázku dokazují.

Na detektivní komedii Wilsonov Tomáše Mašína podle scénáře Marka Epsteina se mohou diváci premiérově těšit už 1. října.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků