Hlavní obsah
Alice Cooper Foto: Petr Hloušek, Právo

Metalové orgie v Plzni již za týden

Už 30. května začíná víkendový Metalfest Open Air 2014 v Plzni. Kromě Alice Coopera přijedou desítky dalších metalových kapel z celého světa.

Alice Cooper Foto: Petr Hloušek, Právo
Metalové orgie v Plzni již za týden

Rockový dinosaurus Alice Cooper opět přesvědčuje své fanoušky, že je nesmrtelný. Po půl století na scéně a desítkách alb zase předvede své staré hity Hey Stoopid, School´s Out, No More Mr. Nice Guy nebo Poison.

Dále přijedou Powerwolf, Doro (koncert ke 30 letům na světových pódiích), Sepultura, Rage (také slaví 30 let), The 69 Eyes (20. výročí), Mayhem, Tiamat, Brainstorm, Die Apokalyptischen Reiter, Grave, Flotsam and Jetsam, Delain, Kissin Dynamite, Xandria, Blues Pills, Winterstorm, Bloody Hammers, Arven, Dymytry a další.

Skupina Rage

Foto: rage-on.de

S účinkujícími se můžete setkat na mnoha autogramiádách. Bonusem bude atmosféra přírodního amfiteátru Lochotín, areál je obklopen krásným parkem a rozsáhlými loukami, z jedné části sousedí s plzeňskou zoo a přitom leží blízko historického centra Plzně. Na loukách bude připraveno stanové městečko. Více na www.metalfestopenair.cz.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků