Hlavní obsah
Metallica při natáčení Foto: Universal

Metallica vydává soundtrack k filmu Through The Never

Do amerických kin vstupuje hudební film Metallica: Through The Never, ke kterému vychází celosvětově soundtrack obsahující živé nahrávky známých hitů americké metalové legendy.

Metallica při natáčení Foto: Universal
Metallica vydává soundtrack k filmu Through The Never

Film Through The Never je napůl koncertní a napůl hraný. Hrdinou je mladý bedňák Trip, který během jednoho koncertu skupiny Metallica dostane naléhavý úkol. Film je ve 3D a má být akčním snímkem i hudebním zážitkem.

„V pátek 20. září se v obchodech objeví dvoudiskový komplet nazvaný podle filmu, tedy Through The Never. Na něm se fanoušci dočkají těch nejznámějších hitů kapely Metallica, které jim jsou servírovány v unikátních a neuvěřitelně nadupaných živých verzích. Fanoušci se mohou těšit na live podání takových legendárních hitů jako Enter Sandman, The Memory Remains, One, Master of Puppets nebo Nothing Else Matters,“ doplnil Jiří Kouba z vydavatelství Universal.

Metallica: Through the Never

Foto: Universal

Frontman James Hetfield uvedl začátkem roku 2013, že hráli i na obskurních místech, aby 3D film mohli zaplatit, což je také vzdálilo od toho, aby letos dokončili desku. Dodal ale, že pořád jamují a z toho už vzniklo dost materiálu na celé album. Jen nemají čas materiál vytvarovat do mistrovské podoby.

yknivoNumanzeSaNyknalC

Reklama

Výběr článků