Hlavní obsah
 

Marpo & TroubleGang natočili klip k nejsilnější skladbě svého posledního alba

Na prach spálit je další skladba z alba DVA Marpa & TroubleGangu, která dostala vizuální podobu. Podle Marpa je nejsilnější z celé desky. Režisérem klipu je Vasyliy Rusyn, jenž režíroval i píseň Nejlepší.

 
Marpo & TroubleGang natočili klip k nejsilnější skladbě svého posledního alba

Natočit klip k nejtvrdší skladbě alba byla výzva. Režisér Vasyliy Rusyn přiznává, že s Marpem tomu tak ale bývá vždy. „Chtěl jsem do klipu dostat svůj pocit, který jsem z tracku měl. Velký dík patří klukům z Hexas Studios a PragoSound, kteří dokázali z mé vize osvětlení a setu udělat realitu,“ říká.

Tentokrát byl ale průběh natáčení komplikovanější vzhledem ke zdravotnímu stavu Marpa, který se den před natáčením vracel z USA. „Při návratu chytil hroznou chřipku a bylo na něm hodně vidět, že není úplně fit, nicméně před kamerou ze sebe vydal maximum,“ poodhaluje režisér.

Záběr z natáčení klipu.

Foto: Universal Music

Kapela se nyní připravuje na velkolepou show, která ji čeká 27. června pod širým nebem v pražském Edenu. „Před lety, když jsme vystupovali v klubech, by nás ani ve snu nenapadlo, že to jednou dotáhneme až na stadiony, kde moc domácích kapel nekoncertuje. V naší kariéře je to milník a my uděláme vše pro to, abychom si koncert s fanoušky užili na maximum. Již teď pracujeme na podobě show, v rámci níž se naši pódiovou prezentaci pokusíme posunout o něco dál. Bude to výzva, ale těm jsme v naší historii čelili nejednou,“ komentuje Marpo.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků