Hlavní obsah

Lucie Bílá: Paní Hegerové se budu klanět

Na slavnostním udílení cen Akademie populární hudby Anděl si odnesla první cenu v kategorii zpěvačka roku Lucie Bílá. "Slyšela jsem loňskou desku Hany Hegerové a během prvních pár tónů mě zasáhla. Obdivuji ji a vždycky se jí budu klanět. Dostat cenu místo ní je zvláštní. Kdyby to bylo na mně, získala by ji ona," řekla Lucie Bílá v rozhovoru pro Právo.

Lucie Bílá: Paní Hegerové se budu klanět

Tvrdíte, že jste nečekala, že ještě obdržíte Anděla. Proč?

Několik cen od Akademie populární hudby už mám a je pravda, že jsem si je vždycky přála. Zdálo se mi ale, že v nominaci, ve které je paní Hegerová, je troufalé na Anděla myslet. Jsem ale šťastná, že ho mám, a musím říci, že mě to dojalo. Rok 2010 byl pro mě skvělý.

Proč si myslíte, že se zpěvačkou roku měla stát Hana Hegerová?

Slyšela jsem její loňskou desku a během prvních pár tónů mě zasáhla. Paní Hegerové přeju všechno nejlepší. Obdivuji ji a vždycky se jí budu klanět. Dostat cenu místo ní je zvláštní. Kdyby to bylo na mně, získala by ji ona.

Býváte úspěšná v anketě Český slavík, letos jste získala dva Anděly. Co vás bude motivovat dál?

Například můj partner, se kterým máme spoustu krásných plánů. Rozjíždíme i další sezónu muzikálu Carmen, chystáme se s kapelou na jarní turné a připravujeme už i vánoční turné, protože to loňské bylo velmi úspěšné. S týmem bychom na ten loňský rok rádi navázali.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků