Hlavní obsah
Queenie Foto: Queenie

Lucerna open air. Venku zahrají J.A.R., Mig 21, Queenie i Klus

Pražský Lucerna Music Bar bude mít venkovní scénu na Výstavišti, kde se během léta představí řada popových a rockových skupin.

Queenie Foto: Queenie
Lucerna open air. Venku zahrají J.A.R., Mig 21, Queenie i Klus

Scénu má otevřít 23. června legenda českého funku J.A.R. Později se dostaví Ben Cristovao, Mig 21, Tomáš Klus, Horkýže Slíže, Monkey Business, Queenie, N.O.H.A., BSP a další.

„Po téměř třech měsících půstu je načase vrátit hudbu do Prahy. Hudební produkce k létu neodmyslitelně patří a my jsme moc rádi, že ji můžeme lidem opět zprostředkovat. Tradiční klubové prostředí na léto vyměníme za sluneční paprsky a vítr ve vlasech,“ uvedl Michal Filip z Lucerna Music Baru.

Tomáš Klus

Foto: Tomáš Klus

„Celou sérii těchto jedinečných koncertů odstartují 23. června J.A.R., kteří v přírodním areálu na Výstavišti vystoupí hned tři večery za sebou. Koncertní triatlon si pak dají i Mig 21, double Monkey Business. Do programu budeme postupně přidávat další zajímavá jména, celkem plánujeme čtyři desítky vystoupení,” dodal Tomáš Staněk z Přehrady Festu, který společně s pražským klubem koncertní sérii pořádá.

Festivalový areál pro Lucerna Music Bar Open Air vznikne v lesoparkové části Výstaviště. Návštěvníci si budou moci kromě skvělých hudebních vystoupení užít pohodovou letní atmosféru v chill out zóně ve stínu mohutných stromů a vychutnat si bohatou nabídku jídla a pití.

Plán koncertů

23. 6. J.A.R.
24. 6. J.A.R.
25. 6. J.A.R.
26. 6. Ben Cristovao
29. 6. Horkýže Slíže
30. 6. Mig 21
1. 7. Mig 21
2. 7. Mig 21
6. 7. Tomáš Klus
17. 7. Queenie
22. 7. Monkey Business
23. 7. Monkey Business
29. 7. UDG
31. 7. N.O.H.A.
20. 8. BSP
27. 8. Skyline

Vstupenky jsou v prodeji na GoOut.cz a webu Lucerna Music Baru.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků