Hlavní obsah
Leonardo DiCaprio zatím nemá Oscara za svůj herecký výkon. Foto: ČTK

Leonardo DiCaprio dostane ruského Oscara

Americký herec Leonardo DiCaprio je jednou z největších filmových hvězd současnosti. Je představitelem mnoha skvělých filmových rolí, naposledy třeba ve snímku Vlk z Wall Street. Nikdy ale nedostal prestižního Oscara.

Leonardo DiCaprio zatím nemá Oscara za svůj herecký výkon. Foto: ČTK
Leonardo DiCaprio dostane ruského Oscara

Podle magazínu The Hollywood Reporter mu ho nyní připravili ruští umělci z čeljabinského divadla. Rozhodli se totiž ocenit ho za jeho vynikající výkony vlastní cenou, která je imitací slavného Oscara.

Herci by chtěli svého slavnějšího kolegu ocenit ve svém divadle v Čeljabinsku. Není nicméně zatím známo, jestli DiCaprio jejich pozvání přijme. Rozhodne je to ale originální způsob, jak vzdát hold slavnému umělci.

Připomeňme, že DiCaprio má na kontě čtyři nominace na Oscary. První za roli ve filmu Co žere Gilberta Grapea (1993), druhou za snímek Letec (2004), třetí za Krvavý diamant (2007) a letos měl nominaci za film Vlk z Wall Street (2013).

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků