Hlavní obsah

Kylie Minogue nekončí, dává si pauzu

Zpráva bulvárního listu Sunday Mirror, že australská zpěvačka Kylie Minogue končí s kariérou, nebyla zcela přesná. Kylie pouze ukončila spolupráci s manažerem Terrym Blameym a dává si pauzu od zpěvu.

Kylie Minogue nekončí, dává si pauzu

Sunday Mirror uvedl, že Kylie končí se zpěvem krátce po oslavě 25 let v oboru. Své přátele prý šokovala rozhodnutím zbavit se svého dlouholetého manažera Terryho Blameyho, který jí pomohl se startem kariéry, když jí bylo devatenáct. Údajně vznikly neshody mezi manažerem a jejím otcem.

Neznámý zdroj listu uvedl, že rozhodnutí přestat natáčet hudbu a rozloučit se s Terrym "bylo obrovským šokem". "Od chvíle, kdy se dostala do hitparád v osmdesátých letech, byl Terry vždy mužem v pozadí. Ale teď Kylie říká, že chce pryč od tlaků hudební kariéry," uvedl zdroj.

Kylie Minogue působí v pop music 25 let a prodala asi 65 miliónů nahrávek. Stále vyprodává stadióny po celém světě. Podle listu měli její otec a manažer rozdílné názory na to, kam má její kariéra směřovat, ale zpěvačka nic takového nepotvrdila.

Sám manažer pak dodal, že se rozešli v dobrém a Kylie si bere jen pauzu od zpívání. Nyní se prý bude věnovat především herecké kariéře. Naposledy se objevila třeba ve filmu Holy Motors.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků