Hlavní obsah
 

Krimi série o privatizaci s Matějem Hádkem a Michalem Dlouhým

Trailer láká na nový napínavý seriál Mamon, který uvede HBO poprvé 25. října. Natočil ho uznávaný režisér Vladimír Michálek.

 
Krimi série o privatizaci s Matějem Hádkem a Michalem Dlouhým

V hlavních rolích se představí Matěj Hádek, Eva Leimbergerová, Michal Dlouhý, Tereza Hofová, Gabriela Míčová a Igor Bareš.

“Realizaci tohoto thrilleru - vycházejícího z úspěšného norského formátu Mammon - zaštítila produkční společnost Bionaut. Scénář napsali Štěfan Titka, Iva Klestilová, Ondřej Provazník a Hynek Trojánek. Kameramanem byl Martin Štrba a architektem Jan Vlasák. Natáčení probíhalo v českých i zahraničních lokacích,” sdělila mluvčí HBO Pavla Brožková.

Má jít o kriminální thriller, jehož hlavním hrdinou je investigativní novinář. Česká verze úspěšného norského seriálu Mammon se točí kolem privatizace fiktivního energetického gigantu Central Energy.

Postavy, které jsou vtaženy do nebezpečné hry, musí navíc čelit vlastní minulosti. Linka rodinného dramatu vychází z příběhu bratrů, synů a otců – zástupců tří generací s odlišnými zkušenostmi, kteří se zásadně rozcházejí v chápání pojmů dobra a zla.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků